Vezérigazgatósági titkársági asszisztens álláslehetőség Szentendrén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentendre
2017. 06. 28. 14:05

Feladatok:

 a vezérigazgatósági és társasági titkársági feladatok ellátása (hivatalos levelezés, iktatás)

 vezérigazgatósági titkárságról kimenő – oda beérkező dokumentumok ellenőrzése,

 aláírási jogosultságok vizsgálata

 alapítói határozatok könyvének vezetése,

 határozatok végrehajtásának nyomon követése,

 felügyelő bizottság munkájának támogatása

 meghatalmazások, felhatalmazások elkészítése, azok nyilvántartása,

 kapcsolattartás a társaság felső vezetése és a munkavállalók között.

Elvárások:

 jogi diploma,

 aktív középfokú angol, német vagy egy EU tagország nyelvének ismerete,

 MS Office ismeret,

 megbízhatóság,

 jó kommunikációs készség

 hibátlan helyesírás

 problémamegoldó képesség,

 önálló, precíz munkavégzés,

 jó memória

 humorérzék.

Amit kínálunk:

 változatos feladatok,

 béren kívüli juttatás,

 sportolási lehetőség,

 üdülési lehetőség Orfűn.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „vezérigazgatósági titkársági asszisztens” jeligével juttassa el fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát a humanpolitika@emi.hu e-mail címre.

Bővebb információért kérjük, látogasson el honlapunkra: www.emi.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése