Rendezvényszervező asszisztenst keressünk a Drive-X Sporthoz

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentendre és környéke
2017. 08. 30. 11:48

Rendezvényszervező asszisztenst keressünk a Drive-X Sporthoz!

A szép hétköznapokat az irodában próbáljuk túlélni.
Viszont készülj fel, hogy a hétvégéken versenyhelyszíneken valódi versenyautók társaságában sose fogsz unatkozni!

Elvárások:

  • Proaktívitás
  • Csapatjátékos
  • Jó megjelenés
  • Rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítmény orientáltság
  • Családias légkör
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Szuper kocsik

Előny:

  • angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Pomáz és a NAGY világ.

Jelentkezni az info@drive-x.eu email címen fényképes önéletrajzzal lehet!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése