Kereskedelem, értékesítés

Eladó/tanácsadó állás Szentendrén minimum 1 éves gyakorlattal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentendre
2018. 07. 17. 10:43

Tanácsadó/Eladó munkatárs

Szentendrén nyíló üzletbe keresünk Tanácsadó/ értékesítő munkatársat hosszú távra.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A termékek bemutatása és eladása, tanácsadás a szalonba betérőknek
  • Jó kapcsolat kiépítése a vevőkkel és a program ismertetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 1 éves gyakorlat értékesítésben
  • Középiskolai végzettség
  • ápolt, elegáns megjelenés
  • Stílusérzék és a trendek ismerete
  • social mediában jártasság
  • Vevőorientált hozzáállás, sikerorientáltság
  • Csapatszellem, eladási motiváltsággal
  • Számítógépes ismeretek- Microsoft (Excel, Word, power point, , internet kezelés

Előny: Társalgási szintű angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: SZENTENDRE

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Állást egész évben egy sikeres dinamikus országos hálózat üzletében
  • Fix fizetés
  • továbbképzési lehetőséget
  • Barátságos kollektívát
  • Kellemes munkakörnyezetet

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lifestyle.absolut@gmail.com -on lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése