Adminisztráció, irodai munka

Webáruházi adminisztratív állás Szentendrén hosszú távon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentendre
2018. 09. 13. 18:24

Munkatársat keresek a webáruház adminisztrációs ügyeinek intézéshez.

Feladatok:

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • webáruházzal kapcsolatos feladatok

Elvárások:

  • alapszintű angol nyelvtudás (nem kell nyelvvizsga)
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • megbízható, önálló és precíz munkavégzés
  • képszerkesztési készség előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • hosszú távú lehetőség
  • napi 8 óra munkavégzés (9-17), Szombaton: 10-15 h (kéthetente egyszer)
  • változatos feladatok
  • Munkavégzés helye : Szentendre

Fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket a következő e-mail címre: mesemix@gmail.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése