Szentendrén nyugdíjasok részére könnyű fizikai munka fémipari területen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentendre
Fizetés: Bruttó 0 - 1177 / Óra
2018. 10. 01. 12:46

NYUGDÍJASOK részére könnyű fizikai munka fémipari területen!!

Szentendrén, könnyen megközelíthető helyen!!

Feladatok:

  • Fémmegmunkálás
  • Felületkezelés
  • Összeszerelés

Előny:

  • Fémipari tapasztalat

Fizetés:

  • br. 1177 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Szentendre, Dobogókői út

Munkaidő:

  • Hétfőtől-csütörtökig 7.30-15.30 között és pénteken 7.30-12.00ig,
  • Választható 4-6 órában

A cégről
Magyarországon 1989 óta piacon lévő vállalat a vízipar egyik meghatározó anyagbeszállítója.
A vízellátáshoz és szennyvízelvezetéshez használt közműszerelvényeket (tűzcsap, csőkötések, szabályozó bilincsek, stb.) gyártanak, fejlesztenek és értékesítenek.

Jelentkezni lehet:

  • feher.vivien@eszakiszomszedok.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése