Adminisztráció, irodai munka

Export-import ügyintéző munka Szentendrén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentendre
2019. 02. 07. 13:22

Multinacionális, nemzetközi motorkerékpár forgalmazó vállalatként, fiatalos csapatunkba keressük új munkatársunkat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Európai kereskedelmi/marketing vezető munkájának támogatása
  • Európai partnerekkel való kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a gyár háttércsapatával
  • Motorkerékpárok és alkatrészeik napi export/import ügyintézése
  • Számlázás
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • Számítógép felhasználói ismeretek (elsősorban Excel, továbbá Word, Outlook, PowerPoint)
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Kitartás
  • Megbízhatóság

Előnyök:

  • Vállalatirányítási szoftver kezelésében való tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Munkábajárás költségeinek térítése
  • Motiváló munkahelyi légkör,
  • Fejlődési lehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése