Mérnök, műszaki, villamossági

Műszaki Koordinator - Facility Engineer állás Szentendrén

Munkavégzés helye: Szentendre
Fizetés: Bruttó 430000 - 470000 / hónap
2019. 03. 06. 14:16

Nemzetközi ügyfelünk részére keresünk munkavállalót alkalmazotti szerepkörbe, szentenfrei munkahelyre.

Talpraesett, angolul jól tudó, műszaki szakembert keresünk, aki felügyelné ügyfelünk ingatlanjainak bérbadását műszaki szempontból és az ügyfelekkel napi kapcsolatot tartana fenn és a felmerülő problémákat megoldaná.

Feladatok:

  • árajánlat begyűjtése és készitése, beruházók menedzselése, felujitások ko-ordinálása, minőségireklamációk kezelése, bérlőkkel kapcsolattartás,

A munkaidő rugalmas, igy akár kisgyermekes- GYES-ről visszatérő Édasanyának is alkalmas lehet a pozició.

Angol nyelvü önéletrajzát kérjük küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

THE JOB:

  • Co-ordinate the real estate maintenance projects
  • Support the technical requests' of the existing & new tenants
  • Source & manage suppliers, brokers and support the operation
  • Assist the other part of the business in administrative support, the recycle business
  • Support the Facility Manager's daily work

Elvárások:

WE NEED:

  • Fluent Hungarian & English language knowledge
  • Technical, preferably Civil Engineering background
  • Proficiency in MS Office (Word, Excel PPT)
  • Minimum 2 years experience in facility/real estate management or a fresh technical graduate with the right attitude
  • Excellent communication skills

Előnyök:

  • angol nyelvtudás, műszaki tudás, MS Office)word, excel) ismerete, rátermettség, probléma megoldás, rugalmasság, önálló gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő, kis csapat, angol nyelvtudás használata
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése