Lejárt hirdetés

Pultos felszolgáló munkatársat keresünk Szentendrén

Piadina Kft.

Pultos

Munkavégzés helye: Szentendre

1970. 01. 01. 01:00

Szentendre belvárosában lévő Szendvicsbárba, keresünk Pultos felszolgáló munkatársat !

„Jelige” : igényesség, jó kedv „

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelmezés, jó hangulatú családias légkör - fejlődési lehetőség, hiszen üzletvezető helyettest is keresünk

Az ideális jelölt szeret dolgozni, jó kommunikatív készséggel rendelkezik és hajlandó a konyhai feladatokba is besegíteni. Alapfokú angol nyelvtudás szükséges.

Várjuk a fényképes önéletrajzokat: a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy érdeklődni a  +3630/ 25 191 76 -os telefonszámon lehet

Feladatok

  • Elsődlegesen a Vendégek ígényes kiszolgálása
  • Azoban a Piadinák / Saláták készítésében is be kell segíteni alkalmanként

Elvárások

  • Szolgáltatóiparban tapaztalat
  • Alap szintú angoltudás
  • Lehetőleg B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!