Diákmunka

Recepciós munkatársat keresünk Szentendrén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentendre
2019. 08. 07. 15:10

Szentendrén a Duna Corso-n lévő panziónkba recepciós munkakör betöltésére keresünk munkatársat.

Munkavégzés: 08.00-20.00 -ig
heti 3 vagy 4 nap (15 nap/hó)

Feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, elutaztatása,foglalások kezelése,ezek adminisztrációja
  • Vendégelégedettség magas szintű biztosítása
  • Vendégek reggeliztetése
  • Vendéglátó terasz kiszolgálása
  • Egyéb a munkakörhöz tartozó szokásos feladatok

Elvárások:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készség,kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés , maximális igényesség önmagára és munkájára

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség , hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett bérezés
  • Családias légkör
  • Utazás támogatás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése