Marketing, média, újságírás, PR

Marketing asszisztens munka Szentendrén

Munkavégzés helye: Szentendre
2019. 09. 06. 11:03

Az egészségmegőrzést és sportos életformát támogató, minőségi táplálékkiegészítőket gyártó és forgalmazó szentendrei székhelyű cégünk csapatába keresünk

MARKETING ASSZISZTENS

munkatársat. Olyan lelkes, magyarul és angolul egyaránt jól kommunikáló elkötelezett kollegát keresünk, aki munkájával hozzájárul cégünk és márkanevünk pozitív piaci megjelenéséhez, megismertetéséhez.

Közvetlen feladatok:

  • Marketing tevékenységhez tartozó adminisztrációs és háttér munkák
  • Kapcsolat felvétel és kapcsolattartás online, régi és új partnerekkel
  • Ajánlatok készítése, ügyféligényekre szabása
  • Adatbázisok kezelése, aktualizálása
  • Rendezvényekhez tartozó szervezési tevékenységek lebonyolítása, dokumentálása
  • Riportok és statisztikák készítése
  • Online kommunikáció ügyvitele (weboldal kezelés, adatfeltöltés, közösségi média marketing)

Elvárások:

  • aktív angol nyelvismeret és használat szóban és írásban
  • Microsoft Office programok magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rendszerszintű gondolkodás, precíz munkavégzés
  • Nyitott, közvetlen, proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő
  • rugalmas munkaidő beosztás
  • költségtérítés munkába járáshoz
  • modern munkakörnyezet
  • fiatal, barátságos csapat
  • megegyezés szerinti bér

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor fényképes önéletrajzodat küldd el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése