Adminisztráció, irodai munka

Office Manager/Executive Assistant job in Szentendre

Munkavégzés helye: Szentendre és környéke
Fizetés: Bruttó 300000 - 450000 / hónap
2019. 12. 18. 15:10

Nemzetközi ügyfelünk részére keresünk munkavállalót alkalmazotti szerepkörbe, szentendrei munkahelyre.

Talpraesett, angolul jól tudó, adminisztrativ és project management háttérrel rendelkező kollégát keresünk, aki segitené és támogatná az ügyvezető napi munkáját, az ügyfelekkel napi kapcsolatot tartana fenn és a felmerülő problémákat megoldaná.

A pozició betöltéséhez elengedhetetlen az angol nyelv kommunikációs ismerete.

Angol nyelvü önéletrajzát kérjük küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • beérkező telefonok kezelése
  • találkozók megszervezése és feljegyzések készitése
  • dokumentumok, szerződések ellenőrzése, formattálása
  • számlák kiállitása és nyomonkövetése
  • az Ügyvezető napi munkájának támogatása
  • ügyfelekkel kapcsolattartás, ügyfélszámlázás és kintlevőség figyelés
  • kapcsolattartás a külföldi anyacégge

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai diploma
  • preciz, részletekre ügyelő munkavállaló
  • kiváló problémamegoldó személyiség, aki felelősségteljsen végzi munkáját
  • multi-tasker, aki időben, határidő betartásával dolgozik
  • kiváló szervezőképesség és idömanagement
  • MS Office felhasználó szintü ismerete és social media használata
  • Angol nyelv kommunikációs szinten használata

Előnyök:

Előnyt jelent,  ha a jelölt már rendelkezik előzőleg tapasztalattal bármelyik témakörben a felsoroltakból:

  • project mgmt
  • adminisztráció - felsővezető támogatása
  • ingatlanbérbeadás
  • jogi munkakörben
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése