Dunakeszi telephelyünkre beszerző munkatársat keresünk

Cégünk 1991-ben alakult, magyar tulajdonban lévő, budapesti székhelyű vállalat. Profilunk a logisztikai eszközök (raktári és irattári állványrendszerek, anyagmozgatási eszközök, csomagolástechnológiai termékek, műhely és üzemi felszerelések, köztéri bútorok) és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások (állványok felülvizsgálata az MSZ EN 15635 szabvány szerint, karbantartása, javítása, költöztetése, áttelepítése), valamint a komplex logisztikai rendszerek értékesítése.

Erősségeink közé tartozik a magas szintű üzleti - szakmai kompetenciánk és a visszatérő, elégedett ügyfélkörünk. Sikereinket a szakmai kompetenciánknak, rugalmasságunknak, gyorsaságunknak, az ügyfélajánlásoknak valamint az ezekhez a tényezőkhöz jól pozícionált árainknak köszönhetjük. A stabilitás mellett alapelvünk a folyamatos növekedés és fejlődés, éppen ezért munkatársat keresünk a következő munkakör betöltéséhez:

Dunakeszi telephelyünkre beszerző munkatársat keresünk.

www.zenitkft.hu

Jelentkezéseket várjuk: 06-70-413-4826

Feladatok

  • új beszállítók keresése, új termékek kiválasztása az értékesítés igényei alapján,
  • ársorok folyamatos karbantartása,
  •  beszállítói adatok folyamatos karbantartása,
  • új termékek/szolgáltatások leírásainak elkészítése a webáruház és az értékesítés számára,
  • adminisztrációs tevékenység végzése,
  • szállításszervezés

Elvárások

  • Nyelvtudás: német vagy angol (kommunikáció képesség írásban és szóban)
  • Számítógépes ismeretek: Word és Excel programok használatában kiemelt jártasság

Előnyök

  • raktártechnikában szerzett tapasztalat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott