Kereskedelem, értékesítés

Kereskedelmi ügyintéző munka Szentendrén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentendre
2019. 08. 12. 08:42

Reklámajándékokkal foglalkozó cégünkhöz kereskedelmi ügyintéző pozícióba keresünk munkatársat szentendrei munkavégzésre.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.
  • Ajánlatadás, promóciós tárgyak felkutatása, beszerzése, megrendelés visszaigazolás-, szállítólevelek kiállítása, megrendelések teljeskörű kezelése, reklamációkezelés, szállítások szervezése.
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Agilis hozzáállás
  • Adminisztrációban való jártasság
  • Nagyfokú precizitás
  • Önálló munkavégzés, megoldás központú gondolkodás
  • Outlook, Word, Excel haladó szintű ismerete
  • Stressztűrő képesség
  • Ügyfélközpontúság

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben, kereskedelemben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapfizetés + bónusz)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon)
  • Főállású munkaviszony
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése