Raktározás, logisztika

Szentendrei építőipari céghez keresünk sofőr / áruszállító kollégát

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentendre
Fizetés: Nettó 200000 - 220000 / hónap
2019. 09. 24. 16:04

A KU-PA Üvegipari Kft. keres szentendrei telephelyére sofőr / áruszállító kollégát.

Kizárólag Szentendre és környéke lakóhelyű jelentkezőket várunk.

Feladatok:

  • az anyagok biztonságos rakodása, szállítása
  • adminisztrációs feladatok ellátása ( menetlevél, szállítólevél )

Elvárások:

  • minimum 5 éves vezetési gyakorlat ( B kategóriás jogosítvány ), önálló munkavégzés, jó fizikum
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése