Játékbolti eladó kollégát keresünk Szentendrén

Liliput Toys Kft.
Szentendre
Nettó 900 Ft / óra
2019. 10. 02.

Szentendre játékboltunkba eladó munkatársat keresünk teljes munkaidőben, október-decemberi időszakra.

Ha szereted a játékokat és szeretsz emberekkel foglalkozni, igényes vagy a munkádra, megbízhatónak tartod magad és van már tapasztalatod az eladásban, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat! A levél tárgyában tüntesd fel: "Szentendre játékbolti eladó"

Feladatok

  • Bolti vásárlók kiszolgálása
  • Webáruházunkban megrendelt, személyes átvétellel kért rendelések kezelése, átadása
  • Pénztárgép kezelés
  • Üzlet folyamatos töltése, termékek kihelyezése, árazása

Elvárások

  • Értékesítési vagy kasszázási területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, megbízható és pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Játékos környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott