Vevő-, ügyfélszolgálat

Webáruházi ügyintéző munka Szentendrén

Munkavégzés helye: Szentendre
Fizetés: Bruttó 1500 - 0 / óra
2020. 10. 19. 08:18

Munkatársat keresünk, Szentendrén működő  webáruházunkba,november-decemberi időszakra, telefonos és adminisztrációs ügyek intézéséhez.

Feladatok:

  • címkézői feladatok ellátása (nem igényel tapasztalatot)
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és emailen
  • webáruházzal kapcsolatos egyéb feladatok ellátása

Elvárások:

  • alapszíntű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • kedves, udvarias, segítőkész hozzáállás
  • megbízható, önálló és precíz munkavégzés
  • monotonitás tűrés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Jártasság a mesék világában
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bérezés: órabér szerint
  • Változatos feladatok
  • Kedvezményes játék vásárlás
  • Munkavégzés helye : Szentendre

Fényképes szakmai önéletrajzzal  várjuk a jelentkezéseket a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése