Gépkezelő munkatársat keresünk Szentendrén

Kavics Kft.
Szentendre
Nettó 2 000 Ft - 2 100 Ft / Óra
2021. 02. 18.

Szentendrei székhelyű Kavics Kft GÉPKEZELŐ munkatársat keres Szentendre vonzáskörzetéből.

Földmunkával foglalkozó, stabil hátterű építőipari cégünk 1991 óta teljesít folyamatos megbízásokat nagy volumenű és helyi földmunkák valamint épületbontások kivitelezésére egyaránt.

Feladatok:

  • Univerzális földmunkagép (1111) szakszerű kezelése- Igény szerint gumikerekes kotró és egyéb rakodógép kezelése

Elvárások:

  • Nehézgépkezelői jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (nehézgépkezelői, földmunkagép gyakorlat)- Munkájára és környezetére igényes hozzáállás
  • Önálló és megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  •  B és/vagy C kategóriás jogosítvány

Bérezés és munkába állás megegyezés szerint. Munkaidő hétköznapokon fél 7-től fél 5-ig tart, igény szerint Szombaton is.

Szállást jelenleg nem tudunk biztosítani.

Jelentkezni telefonon is lehet. A telefonszám bejelentkezés után látható.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott