Lejárt hirdetés

Gépkezelő munkatársat keresünk Szentendrén

Kavics Kft.

Gépkezelő

Munkavégzés helye: Szentendre

Nettó 2000 - 2100 / Óra
1970. 01. 01. 01:00

Szentendrei székhelyű Kavics Kft GÉPKEZELŐ munkatársat keres Szentendre vonzáskörzetéből.

Földmunkával foglalkozó, stabil hátterű építőipari cégünk 1991 óta teljesít folyamatos megbízásokat nagy volumenű és helyi földmunkák valamint épületbontások kivitelezésére egyaránt.

Feladatok:

  • Univerzális földmunkagép (1111) szakszerű kezelése- Igény szerint gumikerekes kotró és egyéb rakodógép kezelése

Elvárások:

  • Nehézgépkezelői jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (nehézgépkezelői, földmunkagép gyakorlat)- Munkájára és környezetére igényes hozzáállás
  • Önálló és megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  •  B és/vagy C kategóriás jogosítvány

Bérezés és munkába állás megegyezés szerint. Munkaidő hétköznapokon fél 7-től fél 5-ig tart, igény szerint Szombaton is.

Szállást jelenleg nem tudunk biztosítani.

Jelentkezni telefonon is lehet. A telefonszám bejelentkezés után látható.

Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott