Szentendrén működő webáruház munkatársat keres

Szentendrén működő webáruház munkatársat keres 4 órás részmunkaidőben.

Feladatok elsősorban a napi csomagok összekészítése, csomagolása, címkézése, esetenként adminisztratív munka és pakolás.

Sportszerek ismerete elengedhetetlen, dobozos furgon vezetési gyakorlat előnyt jelent.

Elsősorban 20-45 közötti férfi munkaerőt várunk, mert esetenként nehezebb (30-40-50 kg-os)  sportszereket is mozgatni kell.

Számlaképesség feltétel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, elérhetőségekkel és fizetési igénnyel (órabér) lehet.

Feladatok

  • csomagolás
  • dobozolás
  • anyagmozgatás
  • logisztika

Elvárások

  • sportszerek ismerete
  • erősebb fizikum előny (esetenként 30-40 kg-os sportszereket is mozgatni kell)
  • dobozos furgon vezetési gyakorlat
  • számlaképesség

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  • word, excell, gmail, facebook, instagramm átfogo ismerete
  • unas-os webáruházkezelési gyakorlat (adminisztráció)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!