Webshop adminisztrátort keresünk Szentendrén

Szentendrén több éve működő játék webáruházunkba munkatársat keresünk októbertől december végéig tartó időszakra.

Olyan jelentkezőket várunk, akikre ebben a 2,5-3 hónapban maximálisan számíthatunk, és akár hétvégi munkavégzést is tudnak vállalni.

Feladatok

  • Megrendelések kezelése, számlázása
  • Telefonos ügyfélszolgálat: érdeklődőink számára pontos információ átadása, segítségnyújtás a megfelelő termékválasztásában, esetleges panaszok kezelése, megoldása

Elvárások

  • Önálló, megbízható és pontos munkavégzés
  • Monotonitás tűrés
  • Microsoft Office, Excel alapos ismerete

Előnyök

  • Webáruház üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Kedvezményes játék vásárlás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!