Irodai munkatársat keresünk angol és német nyelvtudással

Stafford Kft.
Szentendre
2021. 10. 28.

A Stafford Kft., mely a ’G.Westerleigh’ márkanevű esküvői kiegészítőket forgalmazza, növekvő csapatába keres irodai és ügyfélkapcsolati munkatársat.

A G.Westerleigh magas minőségű esküvői kiegészítőit Magyarországon tervezik, és mára 25 ország legelegánsabb esküvői szalonjaiban érhetőek el Európa-szerte.

Hogyha érdekel az esküvők világa, és szeretnél egy lelkes és kreatív csapathoz tartozni, várjuk jelentkezésedet.

Munkavégzés helye: home office, de átlagosan heti 1 alkalommal személyesen szentendrei irodánkban

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Az iroda napi működésének biztosítása, a cégvezetők munkájának támogatása
  • Európai és magyar partnerekkel, valamint menyasszonyokkal történő kapcsolattartás angol, német és magyar nyelven
  • Emailek megválaszolása, rendelések felvétele és rögzítése, telefonok kezelése
  • Adatbázis karbantartás, adminisztráció, riportok készítése
  • Árajánlatkészítés, számlázás és futárcímkék rögzítése
  • Hírlevelek előkészítésében való részvétel
  • Beszerzési folyamatok támogatása
  • Egyéb adminisztratív és asszisztensi feladatok ellátása
  • Főszezonban a csomagok összekészítésében és kiküldésében nyújtott segítség

Elvárások

  • Folyékony, felsőfokú angol és német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Word, Excel, Outlook)
  • Precizitás és megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Dinamikusan növekvő, stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Kellemes, megbízható munkahelyi környezet
  • Sokszínű, változatos munka
  • Versenyképes fizetés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!