Webáruház koordinátort keresünk Szentendrén

Bővítjük csapatunkat! Szentendrén működő játék webáruházunkba munkatársat keresünk.

Feladatok

Központi raktárunkból működő webáruházunk napi feladatainak ellátása:

  • Megrendelések kezelése, lebonyolítása, számlázása, adminisztrációja
  • Telefonos és e-mailes ügyfélszolgálat: érdeklődőink számára pontos információ átadása, segítségnyújtás a megfelelő termékválasztásában, esetleges panaszok kezelése
  • Pénztárgép használata
  • Excel táblák, kimutatások készítése
  • Webshop-os kollégák segítése, koordinálása

Elvárások

  • Önálló, megbízható és pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs- és szervező készség
  • Microsoft Office, Excel, Word felhasználó szintű ismerete
  • Angol nyelv alapfokú ismerete

Előnyök

  • Webáruház üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Játékos környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!