Kereskedelem, értékesítés

A Keeway Motor export-import ügyintéző munkatársat keres

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentendre
2018. 04. 10. 12:33

A Keeway Motor (Qianjiang-Keeway (Európa) Zrt.) export-import ügyintéző munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • kereskedelmi/marketing vezető munkájának támogatása
  • vevőkkel való kapcsolattartás
  • export/import ügyintézés
  • számlázás, könyvelés munkájának segítése
  • riportok, kimutatások készítése
  • általános adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú tapasztalat
  • biztos angol nyelvtudás (elsősorban írásban, de szóban is szükséges)
  • számítógép felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • önálló munkavégzésre való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási szoftver kezelésében való tapasztalat

A munkavégzés helye:

  • 2000 Szentendre, Kőzúzó utca 8.

  • andras.futo@keeway.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése