Fizikai, segéd, betanított munka

Szentendrén raktáros kisegítő kollégákat keresünk játék webáruházunkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentendre
2018. 10. 08. 12:02

Szentendrén működő, dinamikusan fejlődő játék webáruházunkba munkatársakat keresünk októbertől december végéig tartó időszakra. Olyan jelentkezőket várunk, akikre ebben a 2,5-3 hónapban maximálisan számíthatunk, és akár hétvégi munkavégzést is tudnak vállalni.

Feladatok:

  • A webáruházunkban megrendelt termékek összeszedése lista alapján, majd azok csomagolása
  • A beérkezett áru átvétele, kipakolása
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jártasság a játékok világában

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Kedvezményes játék vásárlás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat az allas@liliputjatek.hu email címre.

A levél tárgyában tüntesd fel: „Szentendre raktáros”

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése